درباره ما

خانه درباره ما
درباره شرکت ما

به ما اعتماد کنید!

شرکت تولیدی سهند پلاستیک کاوش در سال1382 با تکیه بر تجربه 30 ساله مؤسسین در صنعت تزریق پلاستیک و با توکل بر خدا شروع به فعالیت در زمینه تولید انواع قطعات تزریقی پلاستیک نمود و در مکانی به وسعت 1 هکتار در سه سایت تولید،انبار و اداری تأسیس شد.

این شرکت اکنون با بهره گیری از بهترین و به روزترین ماشین آلات روز دنیا و همچنین استفاده از بهترین متریال برای تولیدات خود توانسته سهم قابل توجهی از بازار داخلی و صادرات این صنعت را به لطف ایجاد رضایتمندی مشتریان در اختیار داشته باشد.

شرکت سهند پلاستیک همواره به منظور همگام شدن با نیاز های جدید و ایجاد رضایتمندی بیشتر مشتریان خود در صدد تولید قطعات جدید و محصولات به روز با بهترین طراحی بوده است از قبیل این محصولات میتوان به بیش از 15 مدل پالت پلاستیکی در ابعاد مختلف که مورد استفاده در انواع صنایع مانند پتروشیمی،آرایشی بهداشتی،دارویی،غذایی،انبارداری،تولیدی و لوازم خانگی و… میباشد،انواع سبد پلاستیکی،انواع صندلی استادیومی،وافل اسلب ساختمانی،قطعات خودرو و لوازم خانگی اشاره کرد.

همچنین شرکت سهند پلاستیک کاوش با پیاده سازی پیشرفته ترین سیستم های مدیریت کیفیت به منظور ارتقای سطح کیفی و سلامن محصولات تولیدی و همچنین ارتقای سطح رضایتمندی موفق به اخذ گواهینامه های مدیریت تضمین کیفیت،مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای نظیر Iso9001 : 2015 ،گواهی استاندارد اروپا CE و گواهینامه IATF شده است.

 • آزمایشگاه

  این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کامل با دستگاههای پیشرفته میباشد که در آن میتوان انواع آزمایشات محصولات پلاستیکی را انجام داد. - دستگاه MFI برای تعیین درجه جریان مواد مذاب در پلیمرها - دستگاه تست فشار برای تعیین مقاومت شکست تحت فشار طبق شرایط استاندارد. - فیکسچر کنترل ابعادی جلو پنجره و کنسول جلو پراید132
 • استاندارد ها

  به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات مدیریت شرکت در سال 1381 تصمیم به اخذ سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2000 گرفت و در سال 1382 موفق به اخذ این گواهینامه از شرکت TUV NORD آلمان گردید و هم اکنون دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت می باشد و همچنین در تلاش برای اخذ مدرک 16949 ISO-TS در مدیریت کیفیت خودرو تا سال 1390می باشد.
 • مدارک بین المللی

  اخذ تقدیر نامه از UNDO به عنوان برترین تولید کننده جوان کشور
 • تولیدات

  شرکت تولیدی صنعتی سهند پلاستیک کاوش در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و قطعات خودرو به این افتخار نائل آمده که با شركت هاي خودروسازی بزرگ در ايران از جمله: ايران خودرو دیزل ، سايپا و مجموعه سازان تبریز خودرو همکاری داشته باشد لازم به ذکر است ديگر توليدات اين شركت به شرح ذیل می باشد: 1- مخازن سطل زباله از 60 لیتری تا 1100 لیتری كه موجب مكانيزه شدن خدمات شهري در شهرداريها گرديده است و موارد مصارف ديگري چون بيمارستانها و اماكن عمومي دارد. 2- تولید انواع پالت پلاستیکی از جمله بزرگترین پالت یک تکه در ایران كه مورد مصرف آن در شركتهاي پتروشيمي و كارخانجات صنعتي مي باشد. 3- انواع سبد های صنعتی 4- انواع صندلی های استادیومی،مترو و بیمارستانها می باشد.
 • تجهیزات

  شرکت سهند پلاستیک کاوش به عنوان یکی از شرکتهای صنایع تزریق پلاستیک می باشد که در حال حاضر در زمینه تولید قطعات صنعتی ،قطعات خودرو و قطعات خانگی با وزن حداقل 100 گرم و حداکثر 60کیلوگرم فعالیت دارد . ماشین آلات مورد استفاده تمام اتوماتیک و مدلهای آن شامل: LG و KRAUSSMAFFIE ساخت کشور آلمان که از 90 تن تا 3600 تن می باشند. این شرکت توانایی تولید انواع موادهای پلاستیک مهندسی و تخصصی تقویت شده یا تقویت نشده مانند PA ,PE ,PP ,ABS ,ABS/PC ,PC و POM را دارا می باشد. این شرکت با تجربه فراوان در تولید قطعات پلاستیک ،قطعات بسیار حساس و دقیقی مانند سپر پژو206 ،سپر جلو پراید ،سپر جلو پراید 132، جلو پنجره و کنسول پراید 132، جلو پنجره ریو در تولیدات خود دارا می باشد.

آزمایشگاه

این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کامل با دستگاههای پیشرفته میباشد که در آن میتوان انواع آزمایشات محصولات پلاستیکی را انجام داد.

 • دستگاه MFI برای تعیین درجه جریان مواد مذاب در پلیمرها
 • دستگاه تست فشار برای تعیین مقاومت شکست تحت فشار طبق شرایط استاندارد.
 •  فیکسچر کنترل ابعادی جلو پنجره و کنسول جلو پراید132

استاندارد ها

به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات مدیریت شرکت در سال 1381 تصمیم به اخذ سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2000 گرفت و در سال 1382 موفق به اخذ این گواهی نامه از شرکت TUV NORD آلمان گردید و هم اکنون دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت می باشد و همچنین در تلاش برای اخذ مدرک 16949 ISO-TS در مدیریت کیفیت خودرو تا سال 1390می باشد.

مدارک بین المللی

اخذ تقدیر نامه از UNDO به عنوان برترین تولید کننده جوان کشور

تولیدات

شرکت تولیدی صنعتی سهند پلاستیک کاوش در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و قطعات خودرو به این افتخار نائل آمده که با شركت هاي خودروسازی بزرگ در ايران از جمله: ايران خودرو دیزل ، سايپا و مجموعه سازان تبریز خودرو همکاری داشته باشد لازم به ذکر است ديگر توليدات اين شركت به شرح ذیل می باشد:

 1. مخازن سطل زباله از 60 لیتری تا 1100 لیتری كه موجب مكانيزه شدن خدمات شهري در شهرداريها گرديده است و موارد مصارف ديگري چون بيمارستانها و اماكن عمومي دارد.
 2.  تولید انواع پالت پلاستیکی از جمله بزرگترین پالت یک تکه در ایران كه مورد مصرف آن در شركتهاي پتروشيمي و كارخانجات صنعتي مي باشد.
 3. انواع سبد های صنعتی
 4.  انواع صندلی های استادیومی،مترو و بیمارستانها می باشد.

تجهیزات

شرکت سهند پلاستیک کاوش به عنوان یکی از شرکتهای صنایع تزریق پلاستیک می باشد که در حال حاضر در زمینه تولید قطعات صنعتی ،قطعات خودرو و قطعات خانگی با وزن حداقل 100 گرم و حداکثر 60کیلوگرم فعالیت دارد .
ماشین آلات مورد استفاده تمام اتوماتیک و مدلهای آن شامل:
LG و KRAUSSMAFFIE ساخت کشور آلمان که از 90 تن تا 3600 تن می باشند.
این شرکت توانایی تولید انواع موادهای پلاستیک مهندسی و تخصصی تقویت شده یا تقویت نشده مانند PA ,PE ,PP ,ABS ,ABS/PC ,PC و POM را دارا می باشد.
این شرکت با تجربه فراوان در تولید قطعات پلاستیک ،قطعات بسیار حساس و دقیقی مانند سپر پژو206 ،سپر جلو پراید ،سپر جلو پراید 132، جلو پنجره و کنسول پراید 132، جلو پنجره ریو در تولیدات خود دارا می باشد.

اعضای تیم ما

تیم خلاق ما

سید احسان میر حیدری
مدیریت بازرگانی
خانم ملا
مدیر فروش