درباره ما

خانه درباره ما
درباره شرکت ما

به ما اعتماد کنید!

شركت سهند پلاستيك كاوش درسال 1380 درزمينه توليد قطعات پلاستيكي صنعتي تأسيس گرديد، فعاليت اين شركت با تعداد اندكي از دستگاههاي تزريق پلاستيك كوچك همراه بود كه اينك به لطف خداوند و تلاش مديريت و پرسنل به اين افتخار نائل آمده كه یکی بزرگترين دستگاه تزريق پلاستيك در خاورميانه با ظرفيت توليد قطعات پلاستيكي به وزن 60 كيلوگرم را در اين شركت نصب و راه اندازي كند .شرکت سهند پلاستیک دارای 8000 متر مربع مساحت می باشد که 2000 متر مربع آن به سالنهای تولید و 2000 متر مربع آن به انبارها و 1000 متر مربع به سالن تراشکاری و 1500 متر مربع سالنهای اداری و 2500 متر مربع به فضای باز اختصاص دارد .لازم به ذکر است این شرکت با لطف خداوند و تلاش پرسنل موفق به دریافت لوح و تندیس برترین تولید کننده جوان در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان از وزیر محترم صنایع و معادن جناب آقای مهندس محرابیان گردید.

 • آزمایشگاه

  این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کامل با دستگاههای پیشرفته میباشد که در آن میتوان انواع آزمایشات محصولات پلاستیکی را انجام داد. - دستگاه MFI برای تعیین درجه جریان مواد مذاب در پلیمرها - دستگاه تست فشار برای تعیین مقاومت شکست تحت فشار طبق شرایط استاندارد. - فیکسچر کنترل ابعادی جلو پنجره و کنسول جلو پراید132
 • استاندارد ها

  به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات مدیریت شرکت در سال 1381 تصمیم به اخذ سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2000 گرفت و در سال 1382 موفق به اخذ این گواهینامه از شرکت TUV NORD آلمان گردید و هم اکنون دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت می باشد و همچنین در تلاش برای اخذ مدرک 16949 ISO-TS در مدیریت کیفیت خودرو تا سال 1390می باشد.
 • مدارک بین المللی

  اخذ تقدیر نامه از UNDO به عنوان برترین تولید کننده جوان کشور
 • تولیدات

  شرکت تولیدی صنعتی سهند پلاستیک کاوش در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و قطعات خودرو به این افتخار نائل آمده که با شركت هاي خودروسازی بزرگ در ايران از جمله: ايران خودرو دیزل ، سايپا و مجموعه سازان تبریز خودرو همکاری داشته باشد لازم به ذکر است ديگر توليدات اين شركت به شرح ذیل می باشد: 1- مخازن سطل زباله از 60 لیتری تا 1100 لیتری كه موجب مكانيزه شدن خدمات شهري در شهرداريها گرديده است و موارد مصارف ديگري چون بيمارستانها و اماكن عمومي دارد. 2- تولید انواع پالت پلاستیکی از جمله بزرگترین پالت یک تکه در ایران كه مورد مصرف آن در شركتهاي پتروشيمي و كارخانجات صنعتي مي باشد. 3- انواع سبد های صنعتی 4- انواع صندلی های استادیومی،مترو و بیمارستانها می باشد.
 • تجهیزات

  شرکت سهند پلاستیک کاوش به عنوان یکی از شرکتهای صنایع تزریق پلاستیک می باشد که در حال حاضر در زمینه تولید قطعات صنعتی ،قطعات خودرو و قطعات خانگی با وزن حداقل 100 گرم و حداکثر 60کیلوگرم فعالیت دارد . ماشین آلات مورد استفاده تمام اتوماتیک و مدلهای آن شامل: LG و KRAUSSMAFFIE ساخت کشور آلمان که از 90 تن تا 3600 تن می باشند. این شرکت توانایی تولید انواع موادهای پلاستیک مهندسی و تخصصی تقویت شده یا تقویت نشده مانند PA ,PE ,PP ,ABS ,ABS/PC ,PC و POM را دارا می باشد. این شرکت با تجربه فراوان در تولید قطعات پلاستیک ،قطعات بسیار حساس و دقیقی مانند سپر پژو206 ،سپر جلو پراید ،سپر جلو پراید 132، جلو پنجره و کنسول پراید 132، جلو پنجره ریو در تولیدات خود دارا می باشد.

آزمایشگاه

این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کامل با دستگاههای پیشرفته میباشد که در آن میتوان انواع آزمایشات محصولات پلاستیکی را انجام داد.

 • دستگاه MFI برای تعیین درجه جریان مواد مذاب در پلیمرها
 • دستگاه تست فشار برای تعیین مقاومت شکست تحت فشار طبق شرایط استاندارد.
 •  فیکسچر کنترل ابعادی جلو پنجره و کنسول جلو پراید132

استاندارد ها

به منظور ارتقاء سطح کیفی محصولات مدیریت شرکت در سال 1381 تصمیم به اخذ سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2000 گرفت و در سال 1382 موفق به اخذ این گواهی نامه از شرکت TUV NORD آلمان گردید و هم اکنون دارای گواهینامه ISO 9001:2008 در مدیریت کیفیت می باشد و همچنین در تلاش برای اخذ مدرک 16949 ISO-TS در مدیریت کیفیت خودرو تا سال 1390می باشد.

مدارک بین المللی

اخذ تقدیر نامه از UNDO به عنوان برترین تولید کننده جوان کشور

تولیدات

شرکت تولیدی صنعتی سهند پلاستیک کاوش در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و قطعات خودرو به این افتخار نائل آمده که با شركت هاي خودروسازی بزرگ در ايران از جمله: ايران خودرو دیزل ، سايپا و مجموعه سازان تبریز خودرو همکاری داشته باشد لازم به ذکر است ديگر توليدات اين شركت به شرح ذیل می باشد:

 1. مخازن سطل زباله از 60 لیتری تا 1100 لیتری كه موجب مكانيزه شدن خدمات شهري در شهرداريها گرديده است و موارد مصارف ديگري چون بيمارستانها و اماكن عمومي دارد.
 2.  تولید انواع پالت پلاستیکی از جمله بزرگترین پالت یک تکه در ایران كه مورد مصرف آن در شركتهاي پتروشيمي و كارخانجات صنعتي مي باشد.
 3. انواع سبد های صنعتی
 4.  انواع صندلی های استادیومی،مترو و بیمارستانها می باشد.

تجهیزات

شرکت سهند پلاستیک کاوش به عنوان یکی از شرکتهای صنایع تزریق پلاستیک می باشد که در حال حاضر در زمینه تولید قطعات صنعتی ،قطعات خودرو و قطعات خانگی با وزن حداقل 100 گرم و حداکثر 60کیلوگرم فعالیت دارد .
ماشین آلات مورد استفاده تمام اتوماتیک و مدلهای آن شامل:
LG و KRAUSSMAFFIE ساخت کشور آلمان که از 90 تن تا 3600 تن می باشند.
این شرکت توانایی تولید انواع موادهای پلاستیک مهندسی و تخصصی تقویت شده یا تقویت نشده مانند PA ,PE ,PP ,ABS ,ABS/PC ,PC و POM را دارا می باشد.
این شرکت با تجربه فراوان در تولید قطعات پلاستیک ،قطعات بسیار حساس و دقیقی مانند سپر پژو206 ،سپر جلو پراید ،سپر جلو پراید 132، جلو پنجره و کنسول پراید 132، جلو پنجره ریو در تولیدات خود دارا می باشد.

اعضای تیم ما

تیم خلاق ما

سید احسان میر حیدری
مدیریت بازرگانی
خانم ملا
مدیر فروش