سهند پلاستیک کاوش

سهند پلاستیک کاوش

شرکت سهند پلاستیک کاوش در سال 1380در زمینه تولید قطعات پلاستیکی صنعتی تاسیس گردید ، فعالیت این شرکت با تعداد اندکی از دستگاه های تزریق پلاستیک کوچک همراه بود که اینک به لطف خداوند و تلاش مدیریت و پرسنل به این افتخار نائل آمده که یکی از بزرگترین دستگاه تزریق پلاستیک در خاورمیانه با ظرفیت تولید قطعات پلاستیکی به وزن 60 کیلوگرم را در این شرکت نصب و راه اندازی کند . شرکت سهند پلاستیک کاوش دارای 8000 مترمربع مساحت می باشد که 2000 متر مربع آن به سالن های تولید و 2000 متر مربع آن به انبارها و 1000 مترمربع به سالن تراشکاری و 1500 مترمربع سالن های اداری و 2500 مترمربع به فضای باز اختصاص دارد.
لازم به ذکر است این شرکت با لطف خداوند و تلاش پرسنل موفق به دریافت لوح و تندیس برترین تولید کننده جوان در سومین جشنواره تولید کنندگان جوان از وزیر محترم صنایع و معادن گردید.

آزمایشگاه

آزمایشگاه

این شرکت مجهز به یک آزمایشگاه کامل می باشد که در آن می توان با استفاده از دستگاه های پیشرفته زیر انواع آزمایشات محصولات پلاستیکی را انجام داد :
- دستگاه تست فشار برای تعیین مقاومت شکست تحت فشار طبق شرایط استاندارد
- فیکسچر کنترل ابعادی جلو پنجره و کنسول جلو پراید 132
- دستگاه تست مقاومت خمشی
- دستگاه تست ضربه
- دستگاه تست MFI مواد
- قابلیت تست در دمای -30 درجه

استانداردها

استانداردها

این شرکت بمنظور ارتقاء سطح کیفی محصولات خود موفق به دریافت گواهینامه استاندارد کیفیت اروپا CE و مدیریت کیفیت 2015-9001 و 2016:16949 IATF و همچنین اخذ تقدیر نامه از UNIDO بعنوان تولیدکننده جوان کشور گردیده است .

مدارک بین المللی

مدارک بین المللی

اخذ تقدیرنامه از UNDO به عنوان برترین تولید کننده جوان کشور

تولیدات

تولیدات

شرکت تولیدی صنعتی سهند پلاستیک کاوش در زمینه تولید قطعات پلاستیکی و قطعات خودرو به این افتخار نائل آمده که با شرکت های خودروسازی بزرگ در ایران از جمله : ایران خودرو دیزل ، سایپا ، شرکت برنز و مجموعه سازان تبریز خودرو و با شرکت های پتروشیمی تبریز - جم - امیرکبیر - مجتمع پارس جنوبی همکاری داشته باشد .
لازم به ذکر است دیگر تولیدات این شرکت به شرح ذیل می باشد :
1- مخازن سطل زباله از 40 لیتری تا 1100 لیتری که موجب مکانیزه شدن خدمات شهری در شهرداری ها گردیده است .
2- تولید انواع پالت پلاستیکی از جمله بزرگترین پالت یک تکه در ایران که مورد مصرف آن در شرکت های پتروشیمی و کارخانجات صنعتی می باشد .
3- انواع سبدهای صنعتی و باکس پالت
4- انواع صندلی های استادیومی ، مترو ، بیمارستانها می باشد .
5- وافل های پلاستیکی برای استفاده در ساختمان سازی (بتن ریزی سقف)

تجهیزات

تجهیزات

شرکت سهند پلاستیک کاوش به عنوان یکی از شرکت های صنایع تزریق پلاستیک می باشد که در حال حاضر در زمینه تولید قطعات صنعتی ، قطعات خودرو و قطعات خانگی با وزن حداقل 100 گرم و حداکثر 60 کیلوگرم فعالیت دارد.
ماشین آلات مورد استفاده تمام اتوماتیک و مدل های آن شامل :
LG , KRAUSSMAFFIE ساخت کشور آلمان که از 90 تن تا 3600 تن می باشد .
این شرکت توانایی تولید انواع مواد های پلاستیک مهندسی و تخصصی تقویت شده یا تق.یت نشده مانند ABS ، PP ، PE ، PA ، PC ، ABS/PC ، POM را دارا می باشد .
این شرک با تجربه فراوان در تولید قطعات پلاستیک ، قطعات بسیار حساس و دقیقی مانند سپر جلو پراید ، سپر جلو پراید 132 ، جلو پنجره و کنسول پراید 132 ، جلو پنجره ریو در تولیدات خود دارا می باشد .